Strona główna                  ul. Miodowa 6     35-303  Rzeszów   tel/fax 017 7482730

Podczas ostatnich zawodów ogólnopolskich w Kielcach
liczących się do rankingu polskiego oraz światowego,
uczniowie z naszego gimnazjum wielokrotnie stawali na podium w każdej konkurencji.
Zarówno chłopcy jak również dziewczęta.
Największym zaskoczeniem było zwycięstwo
Klaudii Hartmanis
w slalomie szybkim i zajęcie 2 miejsca w slalomie stylowym po dogrywce z Lidją Wardzińską w kategorii senior.
 Najlepszym juniorem w slalomie szybkim w Polsce okazał się także nasz uczeń
Adrian Iwaniec (1a) a brąz przypadł jego koledze z klasy Tomkowi Mroczkowi, który okazał się srebrnym medalistą w slalomie stylowym juniorów.
Ja (wodzu) wygrałem w seniorach w slalomie stylowym i 2 miejsce w skoku wzwyż i już połowę miejsc należało do naszego gimnazjum.
Czaple też nie nawaliły i medale wraz z Alicją dla naszej szkoły zdobyły.
Czapla Ewelina 3 miejsce w slalomie stylowym w seniorach zajęła. A Alicja Gac w slalomie szybkim na to same miejsce wskoczyła.
Kalita Klaudia
tez się nieźle spisała i na 5 miejscu w seniorkach slalomu stylowego wylądowała.
To samo miejsce
Kaja Kotowicz zdobyła tylko, że w juniorkach była. Dziedziński Mateusz i Falkowski Kevin dzielnie w pierwszych zawodach w swoim życiu walczyli i do pierwszej dychy w juniorach w Polsce się wbili.
Teraz cala polska młodzieży z gm8 się boi i nikt sobie żartów z nas nie stroi. Jak my autokarem na zawody wbijamy to większość medali zdobywamy, choć jak na seniorów to wiele lat nie mamy.