Rada Rodziców
Regulamin RR
Dokumentacja
Wywiadówki

We wtorek 28 września, zaraz po lekcjach umówiliśmy się na sparing z najlepszą szkołą w Rzeszowie - gim10. Jeśli chodzi o piłkę ręczną od lat wygrywają wszystkie turnieje, nawet w ogólnopolskich stawali na podium za swoich lat świetności. Choć w tamtym roku raz na rozgrywkach wojewódzkich udało nam się wygrać z wszystkimi rzeszowskimi szkołami a także z gim10. No ale wracajmy do sparingu, na początku szło strasznie opornie bo był tylko jeden trening z ręcznej i połowę zawodników jeszcze na nim nie było, więc piła wypadała z rąk prawie ale po 10 minutach gra zaczęła się kleić i nawtykaliśmy 20 goli, co prawda oni nam 26 ale nie chodziło tu o wynik ale o rozegranie się. Oczywiście Czapelka - Ewelina Czapla najbardziej nam się rozegrała strzelając 14 goli, zwracając na siebie niesamowitą uwagę znawców tej dyscypliny. Dwa gole strzeliła Klaudia Kalita 3B, 2 Magda Mosiężny 1b, 1 Gosia Łukasik, 1 Justyna. Będziemy się w tym roku starać dać z siebie wszystko na gimnazjadzie i mamy nadzieję, że pójdzie nam nawet lepiej niż w tamtym roku gdzie zajęliśmy 3 miejsce.
              Trzymajcie za nas kciuki i zapraszamy wszystkie dziewczyny na treningi o 14:30 we wtorki - jakby ktoś jeszcze nie wiedział.