OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZEGO GIMNAZJUM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2005
|
|
|
|
|
II miejsce REPREZENTACJI SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Gimnazjada 2004 |
|
II miejsce w I Małych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych. Nasza szkoła wystąpiła pod barwami Danii. Zaszczytny tytuł najlepszego zawodnika turnieju przypadł Adamowi Wiszowi. (W skład naszej drużyny oprócz Adama wchodzili: Rafał Kusz, Michał Marszał, Grzegorz Kawalec, Marcin Sierżęga, Paweł Krok, Darek Filip, Mateusz Mikuła, Rafał Baran i Jarek Zachajusz) |
I miejsce dla najlepszych kibiców w I Małych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych (Natalia Janik, Ala Zarębska, Magda Kogut, Kasia Dudek, Kasia Romańczuk, Gosia Kwoka, Justyna Borowiec, Basia Maciejko, Marzena Rzepka, Monika Dziura, Kasia Rzeszutek, Agnieszka Kuś, Ula Ruszel, Paulina Halko, Patrycja Maksym oraz wspomagająca je grupa kibiców Stali i Resovii z naszej szkoły) |
IV miejsce drużynowo w zawodach Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( Alicja Zarębska, Paulina Roś, Malwina Augustyn, Żaneta Ostrowska, Ewelina Gugała, Edyta Chrusciel, Ewa Kiec, Ewa Dobek, Justyna Fornal, Patrycja Maksym, Paulina Halko, Justyna Czarnota, Magdalena Kogut, Joanna Niedźwiedź, Jadwiga Wyskiel) I miejsce Edyta Chruściel na 600m, II miejsce Malwina Augustyn na 300m, III miejsce Ewa Kiec na 600m. |
II miejsce drużynowo w zawodach Ligi Lekkoatletycznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. (Piotr Garbaliński, Łukasz Sopylak, Mateusz Ożóg, Damian Rzeszutek, Rafał Nabel, Maciek Simiński, Jakub Krach, Tobiasz Hędrzak, Przemek Roczek, Sebastian Macioszek, Maciek Szwajczewski, Patryk Guzik, Wojtek Kopf, Michał Kusz) I miejsce w pchnięciu kulą zdobył Patryk Guzik, I miejsce w skoku wzwyż Wojtek Kopf, II miejsce w skoku w dal Sebastian Macioszek, II miejsce na 1000m Tobiasz Hędrzak. |
I miejsce w biegu na 300m dziewcząt - Malwina Augustyn I miejsce w biegu na 300m wśród chłopców - Michał Furman ( w zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ) |
IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym (Karolina Tekiela, Ewa Zakorczmenna i Agnieszka Machnio) |
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej MIKOŁAJKI 2004 zorganizowanym przez Salos Don Bosco, Radę Osiedla Mieszka I i Spółdzielnię Mieszkaniową NOWE MIASTO ( Paweł Krok, Darek Filip, Kamil Jazłocki, Marcin Sierżęga, Łukasz Baran, Maciek Szwajczewski) II miejsce zajął także zespół naszego gimnazjum (Damian Niemczyk, Michał Furman, Artek Filip, Max Gibała i Tomek Pyziak, Łukasz Marszał) |
II MIEJSCE w III Mikołajkowym Turnieju w Piłce Siatkowej Chłopców w Zespole Szkół Energetycznych (Piotr Rawiak, Michał Leszczyński, Paweł Krok, Paweł Niedziałek, Łukasz Baran, Kamil Jazłocki, Przemek Rożek i Marcin Sierżęga, który został wybrany najlepszym atakującym turnieju) |
II miejsce w skoku w dal dziewcząt w kategorii 1989 1990 i V miejsce w skoku wzwyż dziewczyn II Halowym Mityngu pod hasłem "Czysta gra" w Spale - Paula Roś |
II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora V LO w Rzeszowie (Piotr Rawiak, Michał Leszczyński, Paweł Krok, Paweł Niedziałek, Łukasz Baran i Marcin Sierżęga) |
• II miejsce reprezentacji szkoły w Piłce Siatkowej Chłopców w II Mikołajkowym Turnieju w Zespole Szkół Energetycznych |
I miejsce drużynowo w „II Gminnym Turnieju Szachowym Przybyszówka 2003” |
I miejsce w Majowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Nowe Miasto |
• I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „6” o puchar Radia Taxi 919 |
|
III miejsce w Siatkówce Chłopców Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej |
• |
IV miejsce reprezentacji chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych „Gimnazjada 2003” |
III miejsce w Lidze Lekkoatletycznej chłopców Gimnazjada 2003 |
•
III miejsce w „I Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców” w Zespole Szkół Energetycznych |
|
IV miejsce w siatkówce chłopców Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej |
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Miasta Rzeszowa |
IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Gimnazjadzie Powiatowej |
II miejsce w Siatkówce Chłopców w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej |
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Szachach |
I miejsce w pchnięciu kulą
- Maria Czarnik |