Dokumentacja
Wywiadówki

sobota, 12 listopada 2011

Pierwsze miejsce Bartosza Ludery

Uczeń klasy 2A - Bartosz Ludera wspólnie z Julią Kolos (dwójka mieszana) reprezentujący ZKS Stal Rzeszów zajęli 1 miejsce w Turnieju Ogólnopolskim Młodych Talentów w skokach na trampolinie i akrobatyce sportowej, który odbył się w Kielcach 5-6.11.2011r.

Dziewczyny w składzie:
Hogendorf Natalia, Kocaj Klaudia, Piotrowska Gabriela, Dziok Wiolka, Szczypek Karolina, Rodzeń Monika, Worek Kamila, Kozieradzka Gabriela, Kotowicz Kaja, Kulpińska Aleksandra

wywalczyły 3 miejsce w tegorocznej rywalizacji szkół gimnazjalnych w koszykówce.

Kuba Pondel - nowym przewodniczącym Samorzadu U.

W dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w demokratycznych wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza pod przewodnictwem Klaudii Mochy przeliczyła wszystkie głosy oddane na poszczególnych kandydatów i ogłosiła: Nowym Przewodniczącym SU został Jakub Pondel z klasy 3B,
na którego oddano zdecydowanie najwięcej głosów.
Drugie miejsce zajęła Ola Rykowska (2B), a trzecie Magda Mosiężny (2B).
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU WSPANIAŁYCH i TWÓRCZYCH POMYSŁÓW oraz DUŻO SIŁY
 i ENERGII DO PRACY

wtorek, 25 października 2011

Klaudia Mocha trzecia na Mistrzostwach Europy!
Mistrzostwa Europy w show dance odbyły się w tym roku w Serbii w Belgradzie.
Konkurencja była bardzo wysoka. Zacięta walka toczyła się o podium. Wystąpiły najlepsze zespoły m.in. z Rosji, Czech, Słowenii, Serbii. Grupa Seniorek zespołu KORNELE, w której występuje Klaudia udało się wywalczyć 3 miejsce !
Grupie Juniorek, w której tańczą Julia Bilińska i Łucja Wojdyło bardzo niewiele zabrakło do podium i zajęły 4 miejsce.

Atmosfera była bardzo Fajna i cały wyjazd uważają za bardzo udany .

ponedziałek, 24 października 2011

Klaudia wicemistrzynią świata!
"Żelka" piąta na Świecie!
Magda w parze z Klaudia szóste na świecie!

Po raz piąty w historii i jednocześnie po raz pierwszy w Europie w multifunkcjonalnym, całorocznym obiekcje wrotkarskim w Geisingen-Niemcy rozgrywane są Mistrzostwa Świata FIRS w konkurencjach freestyle. Znakomicie spisała się na nich nasza uczennica Angelika Prucnal "Żelka", która wywalczyła 5 miejsce!
Nasza ubiegłoroczna absolwentka Klaudia Hartmanis została vicemistrzynią świata w classiku! Duży sukces odniosła także Magdalena Mosiężny, która wystąpiła w parze z Klaudią. Dziewczyny pojechały piękny układ i zajęły wysokie 6 miejsce (najlepszy wynik z Europy). Magda miała w tym dniu urodziny więc to był dla niej niezapomniany dzień :). Tomasz "Jesiek" Mroczek - 7 miejsce w freestyle classic slalom junior, był on najlepszym europejczykiem, przed nim 6 Chińczyków, którzy jak się dowiedzieliśmy w szkole mają obowiązkowo rolki. Dlatego to właśnie oni wywieźli 3/4 medali na tych mistrzostwach. A brało udział w nich 32 kraje z czego 6 azjatyckich.