ul. Miodowa 6     35-303  Rzeszów   tel/fax 17 7482730                        
Strona główna
O szkole
Mapa dojazdu
Zdjęcia
Video
Sukcesy
Koła i kluby
Sport
Dziennik elektroniczny
Podział godzin
Linki
Dla szóstoklasistów
Dyrektor
Wicedyrektor
Grono pedagogiczne
Samorząd uczniowski
Godziny pracy
Patron
Kalendarz imprez
Tradycje szkolne
Dokumenty
Programy
Organizacje
Stowarzyszenia
Koła zainteresowań
Konkursy
Biblioteka
Kronika
Pracownicy szkoły
Publikacje
Rzeszów
Samorząd uczniowski
Strony klasowe
Plan lekcji
Klasy
Zajęcia dodatkowe
Konsultacje
Fakultety
Wymagania
Osiągnięcia
Złoty absolwent
Podręczniki
Rada Rodziców
Regulamin RR
Dokumentacja
Wywiadówki 

 poniedziałek, 10 października 2011

 

 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy: pogody ducha, uśmiechu, zdrowia, sukcesów i satysfakcji w pracy z uczniami.

   

 poniedziałek, 10 października 2011

 

   Dziewczyny na podium, chłopcy tuż za nim

W poniedziałek w Parku Sybiraków rywalizowali długodystansowi biegacze i biegaczki z wszystkich rzeszowskich szkół. Mieli oni do pokonania dystans 10 km (10x1000m). Bardzo dobrze zaprezentowały sie nasze dziewczyny, które wywalczyły trzecie miejsce! ( G.Piotrowska, A.Prucnal, D.Sitek, K.Kocaj, A.Plesnar, P.Rogala, K.Gargaś, M.Chmiel, S.Kuśnierz, K.Kotowicz).
Ta sztuka nie udała się naszym chłopakom, choć walczyli dzielnie i do podium zabrakło bardzo niewiele (zajęli 4 miejsce).

   

 piątek, 6 października 2011

 

   Misje Święte - Szkolna Parafiada

Od poniedziałku do środy w naszej szkole i kościele parafialnym przeżywaliśmy Misje Święte. Z tej okazji wszystkie klasy jak co roku rywalizowały ze sobą o Statuetkę Św. Michała Archanioła - Patrona Parafii. Najpierw  wszyscy rozwiązywali testy wiedzy o szkole i wiedzy religijnej, później trzeba było wykazać sie w konkurencjach sportowych (wyciskanie sztangi, rzuty do celu, sztafeta, tor przeszkód, skok wzwyż). Po skrupulatnym podliczeniu punktów okazało się, że "Święty Michał" trafił do rąk uczniów   klasy 1D. W nagrodę pojadą na jednodniową wycieczkę!

foto1    foto2

   

 poniedziałek, 2 października 2011

 

   Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Już wkrótce wybierzecie Przewodniczacego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku szkolnym do tej zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji zdecydowały się kandydować następujace osoby:
Barbara Marszalek 1A,
Kinga Małek 1A,
Aleksandra Rykowska 2B,
Bartosz Niemczyk 2B,
Magdalena Mosiężny 2B,
Dawid Guca 2C,
Oskar Trzyna 2C
Jakub Pondel 3B.

                           Czas na kampanię wyborczą!

   

 poniedziałek, 2 października 2011

 

   Przygoda Kasi Cupryś na planie Rodzinki.pl

W czasie wakacji Kasia Cupryś uczennica klasy 1d wzięła udział w konkursie Rodzinka.pl. Konkurs polegał na opisaniu najzabawniejszej przygody swojej rodziny. Kasia wysłała pracę nie licząc specjalnie na wygraną. A tym czasem w połowie września otrzymała odpowiedz o wygranej. Radość Kasi była ogromna, gdyż nie przypuszczała że jej historia spotka się z tak pozytywnym odzewem, należy nadmienić ,że Kasia jest wielką fanką serialu. W dniu 23 września Kasia odebrała swoją nagrodę, udział w planie zdjęciowym rodzinki.pl. Na planie miała okazję spotkać się z reżyserem serialu panią Patrycją Yoką oraz aktorami odtwórcami głównych ról: Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Musiałem, Adamem Zdrójkowskim oraz Mateuszem Pawłowskim. Z cała pewnością dzień 23 września na długo pozostanie w jej pamięcią i stanie się przygodą jej życia. Warto marzyć i uparcie dążyć do celu bo jak śpiewała Majka Jeżowska
''Marzenia się spełniają
Tylko stale, stale myśl o nich myśl
Wszystko, co tylko chcesz
Może się zdarzyć dziś!
Marzenia się spełniają
Tylko mocno, mocno, mocno w nie wierz
Ściskaj kciuki co sił, oczy zamknij też... ''

Życzymy wszystkim zrealizowania swoich marzeń i przeżyć takich jak Kasia.
Foto

   

 niedziela, 2 października 2011

 

    Marcin Wąs na podium w biegach przełajowych

W ubiegłym tygodniu w Parku Sybiraków odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. W każdej kategorii startowało ponad 50 biegaczy. Duży sukces odniósł Marcin Wąs, który zajął trzecie miejsce ! Wysokie miejsca wywalczyli także: Gabrysia  Piotrowska (5miejsce),  Wojtek Jakim  (6 miejsce) i Mateusz Czudec (7miejsce). Brawo!

   

 piątek, 30 września 2011

 

Pozdrawiamy z dalekiej Genewy. Wyprawa fantastyczna.
Jesteśmy wszyscy zachwyceni Ośrodkiem Badań Jądrowych CERN. Pan dr Marek Gasior nie szczędzi swojego czasu by odpowiedzieć na najbardziej dociekliwe pytania naszych młodych naukowcow. W CERN spędziliśmy o wiele wiecej czasu niż było dla nas zaplanowane. Z głowami pełnymi wiedzy o rozpędzanych protonach poruszajacych się w LHC i zderzanych w tunelu po to by odpowiedzieć na odwieczne pytanie jak powstałl wszechświat powracamy na nocleg do urokliwego francuskiego Annecy. Zobaczcie sami
http://www.lumisfera.pl/photo/651352/Yvoire.html
Jutro jedziemy do Chamonix we francuskich Alpach by wspiąć się na Mont Blanc oczywiście kolejką. Wracamy w sobotę poźnym wieczorem. Pozdrawiamy.
St. Bajorska

   

 czwartek, 29 września 2011

 

    Klasy dziennikarsko-teatralne w Warszawie

Poczatek tygodnia uczniowie klas dziennikarsko-teatralnych spędzili w Warszawie. Zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK", Krakowskie Przedmieście i przede wszystkim obejrzeli słynny musical "METRO" w Teatrze BUFFO.

   

 niedziela, 25 września 2011

 

    Podróż do wyjątkowego miejsca

Grupa 30 uczniów z klas innowacji matematyczno - fizyczno - informatycznej wraz z trzema opiekunami w dniach 26-30.09.2011 r. będzie przebywać w szwajcarskiej Genewie. Udają się tam by zgłębić tajemnice CERN - największego na świecie ośrodka badań jądrowych.
Szczegóły zwiedzaniaPrzeczytajcie coś więcej o CERN - to bardzo interesujące.

   

 wtorek, 20 września 2011

 

     Znajdź coś dla siebie! - zajęcia pozalekcyjne
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do skorzystania z przygotowanej dla Was oferty bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych. W zakładce 
Zajęcia dodatkowe znajdziecie aktualny harmonogram kółek zainteresowań i kół przedmiotowych, konsultacji i zajęć sportowych jakie w tym roku szkolnym będą odbywać się w naszej szkole.

   


 

ARCHIWUM
 


© 2011 www.gm8.resman.pl

 
  WAŻNE

16-21 październik
Wizyta gości z Anglii, Austrii, Belgii, Cypru, Norwegii (Comenius)

PLAN WIZYTY


 

 foto - newsy
   Parafiada cz1
   Parafiada cz2

 Sprzątanie Świata

 Zawody LA

 Foto-archiwum

  VIDEO
  Trio rolkowe
  Enrike Iglesjas

Przed HeadParty

Po prostu Wodzu!

Snowboard

PrzedSzmatexParty

Ania z różą

   Zawody rolkowe

Video-archiwum

Dzień: